7. del

 Pogledala sem na uro in videla, da je že 4 zjutraj. Zabave še vedno ni bilo konec, kar je za Ibizo čisto normalno.
Jaz 'Jaz vas zapuščem, ker še komaj gledam.'
Sophie 'Saj bomo tudi mi šli.'
Joj, to se bo še vleklo.
Mark 'Gremo jutri skupaj na plažo?'
Sophie 'Ja, seveda, zakaj pa ne.'
No, pa smo tam. Če Sophie nekaj tako hitro zagrabi, ji je potem všeč in v očeh sem ji videla, da ji je Mark res všeč, kar se pri njen ne naredi tako hitro in tako pogosto. Sploh od konca zadnje veze, je on prvi, kateri ji je všeč in DOKAJ odgovarja njenim standardom, haha.
Adam 'No, potem se pa vidimo jutri po zajtrku. Se dobimo pred vhodom v hotel okrog 10h?'
Kaj?! Že okrog 10h? Jaz bi še spala takrat. 
Peggy 'Zmenjeno.'
Komaj sem še stala potem pa smo končno šli v sobe. Ko smo prišle v sobo, sem punci prosila, da če grem lahko jaz prva pod tuš, ker sem želela čimprej iti spat. Res sem bila utrujena, že od enega dneva prej, potem pa še ves dodaten alkohol, obup! In res sta me spustili, tako da sem se hitro stuširala in zaspala, nisem ju več slišala.
 
Medtem, ko sem spala...
Peggy 'Sophie, daj mi zdaj razloži malo podrobneje zgodbo s Christianom.'
Sophie 'Ni kaj dosti povedat. Ampak na kratko, 3 leta nazaj sta bila sodelavca in potem je on dal odpoved, že takrat ji je bil simpatičen, ampak ni bila toliko zatreskana vanj, dokler ga ni ponoči začela sanjati. Takrat ji je bil samo sodelavec ničć drugega, oba sta bila v razmerju in potem saj veš, da ne misliš na nič drugega. No, v zadnjih 6 mesecih pa ga je skoraj vsako nič sanjala, ni vedela, kakšni znaki so, še danes ne ve, ampak preprosto se tako zatreskala ni v nobenega od Alexa naprej, od našega sošolca, saj se spomniš, kajne?'
Peggy 'Ja, ja, se spomnim. In bova poskusile kaj ukreniti glede tega?'
Sophie 'Kaj pa bi ti naredila?'
Peggy 'Malo jima pomagala, da bi se 'pokonektala'.'
Sophie 'Ne vem sicer, če ji bo to všeč, ampak če že to narediva, narediva tako, da ne bo preveč očitno.'
Peggy 'Pa je on samski?'
Sophie 'Nimam pojma.'
Peggy 'Bova danes vprašali Marka in Adama, saj so tri peresna deteljica.'
Sophie 'Drugače sta Mark in Adam tudi bila sodelavca od Lally, ampak mi je čudno, da je noben ne prepozna.'
Peggy 'Mogoče se je toliko spremenila odkar so šli.'
Sophie 'Okej, tudi to je res, čisto druga je kot 2 leti nazaj.'
Peggy 'Potem se drživa plana?'
Sophie 'Ja, najprej bova vprašale Marka in Adama, če se jo spomnita, potem pa dalje.'
Peggy 'Zmenjeno.' 
Zjutraj me budi Sophie, ampak se kar nisem in nisem želela zbuditi, tako je pasal spanec.
Sophie 'Lally, gremo na zajtrk.'
Jaz 'Ne grem na zajtrk, raje še malo zaspim.'
Sophie 'Ti prinesem vsaj en rogljiček?'
Jaz 'Lahko.'
Peggy in Sophie sta se odpravili na zajtrk, jaz pa sem zaspala nazaj.
 
Medtem na zajtrku...
Sophie 'Peggy, si vse nabrala? Greva za mizo?'
Peggy 'Ja, pojdiva.'
Sophie 'Nista tisto Mark in Adam?'
Peggy 'Sta ja, jima pomaham, da prideta sem.'
Adam in Mark 'Dobro jutro.'
Sophie 'Kje imata pa sostanovalca?'
Mark 'V fitnessu je bil, čez ene 10 minut pride na zajtrk, samo stušira se.'
Peggy 'Aja, tako je priden.'
Adam 'Ja, se kar redno drži.'
Sophie 'Ko bi se vsaj še me 3, haha.'
Mark 'Kje je pa Lally?'
Sophie 'Še spi, prosila je, če jo pustiva še spati, ker je res utrujena pa da kaj ne bo narobe...'
Adam 'Kaj pa naj bi bilo narobe?'
Sophie 'Mora biti naspana, da ne pride do napada?'
Mark 'Kašnega napada?'
Peggy 'Epileptičnega.'
Mark 'Ajaa, zato je večino časa gledala v tla, zaradi luči?'
Sophie 'Ja, točno zato.'
Peggy 'Vaju lahko nekaj vprašam?'
Adam 'Seveda.'
Peggy 'Se vidva spomnita Lally?'
Mark 'Nekaj mi je znana ja, ampak ne vem, kam bi jo dal...'
Adam 'Ja, meni tudi...'
Sophie 'Vajina sodelavka je bila 3 leta nazaj.'
Mark 'Čakaj, to je tista Lally, ki je ves čas delala od doma, edino na vsake toliko je prišla na kakšen sestanek?'
Sophie 'Ja, to je ona.'
Adam 'Zdaj se jo spomnim ja. Sva kar dosti sodelovala, ampak večinoma po telefonu, zato se jo malo slabše spomnim vizualno, ker sem jo mogoče max 3x videl.'
Mark 'Christian se je tudi ne spomni, zato je njemu tudi bila znana pa ni vedel kam jo dati, midva mu pa tudi nisva znala povedat.'
Peggy 'Vi si res ne zapomnite ženskih obrazov?'
Adam 'Ja, načeloma si.'
Peggy 'Načeloma...'
Sophie 'Je Christian samski ali v vezi?'
Adam 'Samski že ene 2 leti, če se ne motim.'
Mark 'Ja, nekaj takega, vmes je eno imel, ampak ni trajalo več kot 2 meseca.'
Sophie 'Aha, dobro vedeti.'
Mark 'Zakaj?'
Sophie 'Nič, nič.'
Adam 'Dajta povedat.'
Peggy 'En plan imava, ampak sva morali to izvedeti najprej.'
Adam 'Bi ju slučajno skupaj dali?'
Sophie 'Koga?'
Mark 'Le koga...Christiana in Lally.'
Peggy 'No, ja...'
Sophie 'Peggy, tiho bodi!'
Peggy 'Saj je vseeno, saj sta naju že prebrala.'
Adam 'Midva sva z vama. Kako lahko pomagava?'
Mark 'Za začetek bi ju pomoje morali pustiti čim dlje časa sama, da bi se začela več pogovarjat in potem ko se bi sprostila, bi sproti videli kako in kaj?'
Sophie 'Ja, to je dobra ideja.'
Peggy 'Dajmo ju že zdaj na plaži probat pustiti.'
Sophie 'Tako ja. Dajmo se na ležalnike tako uleči, da bosta onedva skupaj.'
Peggy 'Lally se pa danes sigurno ne bo toliko kopala, tako da bo večino časa na ležalniku in  to lahko izkoristimo.'
Adam 'Mislim, da tudi Christian ne bo, če pa že bo, bo pa hitro zunaj.'
Sophie 'No, potem to drži, mi 4 pa probajmo biti čimdlje v vodi in jih od tam malo opazovati, po pijačo tudi mi 4 hodimo.'
Mark 'Zmenjeno.'

V sobo sta prišli Sophie in Peggy, ampak ju po pravici nisem takoj slišala, ker sem spala kot top.
Sophie 'Zaspanka, čas je, da se zbudiš.'
Kar nisem in nisem želela vstati, ampak sem vedela, da moram, da se grem lahko ven malo nadihat svežega zraka.
Peggy 'Hitro pojej rogljiček, zrihtaj se in gremo na plažo.'
Sophie 'Imaš natanko 10 minut.'
Čisto počasi sem vstala in šla v kopalnico se umit in obleč v kopalke. Pojedla sem še rogljiček in odpravile smo se pred vhod hotela, kjer smo bile s fanti dogovorjene, da se dobimo in gremo skupaj na plažo.


Komentarji