8. del
Ko smo prišle pred vhod hotela, so nas že čakali. Še preden smo stopile ven, sem si dala gor sončna očala, ker me je svetloba tako motila, da bi najraje še zaprla oči. Mark 'Dobro jutro.' Vse 3 odzravimo. Plaža je bila od hotela oddaljena 100m, ampak meni se je teh nekaj metrov vleklo, kot da hodimo že 5 kilometrov. Končno pridemo do plaže, kjer so bile proste le še 3 postelje, če tako rečem, na katerih lahko ležita. Ležalniki so bili vsi zasedeni. Adam in Peggy sta se ulegla na enega, Mark in Christian na enega, midve s Sophie pa na drugega. Jaz sem samo odložila torbo in se ulegla, kako je bil udoben ne morete verjeti. Adam 'Gremo v vodo?' Vsi so se strinjali. Jaz 'Jaz bom to rundo še zunaj, kar pojdite.' In res so šli vsi v vodo, jaz pa sem spet zaspala nazaj. Po nekaj minutah sem se prebudila in vidim, da je Christian že prišel iz vode in se ulegel na svojo pojsteljo. Midva sva ležala na notranji strani, tako da bi lahko rekli, da sva skupaj ležala, če ...