6.del
In to je bil on. Oba sva obstala in se gledala. Počutila sem se kot ena tepka, ker sem ga pomoje čudno gledala, ker je bilo pred mano vse megleno, zaradi umetne megle, bile so močne luči in za povrh vsega je kriv še ta alkohol, kamikaze so zahrbtne, zapomnite si.
Christian 'Se opravičujem, nisem te videl.'
Hudiča je uraden! Kot, da me ne pozna... ali pač?
Jaz 'Nič hudega.'
Obrnem se in grem nazaj za našo mizo. Tam sta že sedela Mark in še en njegov kolega. Usedem se in Sophie mi ju predstavi.
Sophie 'To je Mark in to je Adam. Fanta, to je Lally.'
Podamo si roke in se spoznamo.
Mark 'A ti si ta slavna Lally.'
Čudno ga pogledam.
Jaz 'Kako slavna?'
Mark 'Ah, nič nič.'
Ko bi vi vedeli, kako v meri zavre, ko nekdo izgovori ta stavek. Če si že začel, dokončaj, ne pa na koncu 'nič,nič'.
Adam 'Punce, kaj boste spile?'
Sophie 'Jaz bom sex on the beach.'
Peggy 'Blue lagoon.'
Jaz 'Jaz bi vo..'
In me prekine Sophie.
Sophie 'Ona bo aperol spritz.'
Grdo jo pogledam.
Sophie 'Ne me grdo gledat, ne boš na vodi, sigurno ne.'
Vsi se zasmejijo.
Adam 'A bomo še kaj kratkega?'
Peggy 'Jaz sem takoj za. Kamikaze?'
Jaz 'Peggy, ne spet kamikaze.'
Mark 'O, ne, ne, nobenih kamikaz.'
Pogledamo ga, vedela sem, da bo sigurno nekaj močnejšega. In glej ga zlomka...
Mark 'Meter tekile.'
Kaj?! Ni normalen, meter tekile za 5 oseb. Meter ima pa 12 tekil. To mi ni šlo v račun.
Peggy 'Oo, tole danes bo še zabavno.'
Natakar prinese meter tekile in seveda še vse ostale pijače, katere so se naročile. Malo sem pregledala mizo in videla, da je spet ena pijača več kot nas je bilo za mizo.
Adam 'Se gremo flašo resnice?'
Oh, ne že spet ta igra priznanj in drznih izzivov, ker noben nikoli ni normalen. Seveda so se vsi strinjali.
Mark 'Ampak brez Christiana ne smemo začet.'
V tistem trenutku sem ravno po slamici spila aperol in v grlu se mi je zataknilo. Odkašljala sem se.
Sophie 'Si v redu?'
Jaz 'Ja, ja, samo mrzel je in sem prehitro spila.'
Nič ni mrzel, samo spet sem slišala to
ime. Sedela sem nasproti Adama in Marka, obrnjena stran od plesišča in
oba dvigneta roke in nekomu nakažeta naj prisede. S strani sem videla,
da se nekdo približuje mizi. Pogledam in uganite, kdo se je usedel
direktno nasproti mene med Adama in Marka. Ja, točno ON.
Mark 'Punce, to je Christian. Christian, to so Sophie, Peggy in Lally.'Christian vsaki da roko in ko pride do moje, jo je kar malo dlje držal in me presenečeno-začudeno gledal, ne znam pojasnit pogleda, kot da me od nekje pozna, ampak ni siguren od kje, tak občutek sem dobila.
Adam 'Christian, flašo resnice se gremo in sva z Markom rekla, da te moramo počakat.'
Christian 'Odlično, kar začnimo.'
Mark 'Še prej pa spijemo tekilo.'
Adam 'Počakaj. Dajmo malo začinit vse skupaj.'
Kaj hudiča se bodo še zdaj spomnili?
Christian 'Ooo, že vem! Če kdo ne želi odgovoriti ali opraviti izziva, mora na eks spiti tekilo.'
O, hudiča! Kaj sem na tem svetu tako slabega naredila, da me takole kaznuje? Danes res ne bom sama od sebe prišla do sobe, ker mislim, da bom kar vsako resnico in izziv preskočila.
Sophie 'Ampak gremo po požirkih, kajne?'
Marc 'Mogoče res ja, da prehitro ne obležite in ne izvemo dovolj.' in se zasmejejo.
Peggy 'nič po požirkih, kar celo. Me obležale? Jok brate odpade! Vi boste prvi omagali'
S Sophie sva precej grdo pogledali Peggy, katera se nama je dobesedno smejala v glavo.
Sophie in jaz 'Peggy.'
Peggy 'Ja, kaj...'
Ponoviva 'Peggy!'
Sophie 'Govori zase, ti ga dosti neseš, midve ne toliko, Lally sploh ne, ker je že čisto ven iz tega.'
Jaz 'Ali po požirkih ali pa vas samo gledam in se ne grem.'
Adam 'Zmenjeno, po požirkih, samo da se boš šla z nami.'
Mark'Grem jaz vseeno še po pijačo, da nam je prehitro ne zmanjka.'
Sophie 'Gremo me 3 pa še na stranišče.'
Vsi 4 se odpravimo, Mark za šank, me na stranišče. Christian in Adam pa sta ostala za mizo. Ko pridemo na stranišče, se zvrstimo, sproti pogovarjamo in smejimo. Slabost klubov je ta, da nimajo povsem zaprtih stranišč in se vse sliši. Hvalabogu je bila glasna glasba in se ni toliko slišalo, ampak vam povem, da se je vseeno še preveč slišalo. S Sophie se postaviva pred ogledalo in si popravljava frizuro in namaževa ustnice s šminko. Peggy medtem na stranišču poje eno pesem, ni se je dobro slišalo, ker je bila glasba glasna, ampak sva se s Sophie spogledali in se zasmejali.
Sophie 'Zakaj si tako resna danes?'
Jaz 'Saj nisem, samo ni moj dan.'
Sophie 'Zakaj ne? Na dopustu si, lepo se imamo, za piko na i pa pride še Christian.'
Jaz 'Ja, saj pravim, da je vse okej, samo danes mi res ni nekaj za žurat. Vse me je minilo pa še s to flašo resnice, ker moraš piti vsakič, ko česa ne želiš povedat ali narediti.'
Sophie 'Ne sekiraj se, nekaj bomo že speljale. Probaj čimveč povedat, tudi če se zlažeš, jebeš, haha.'
Obe se zasmejiva, počakava Peggy in se vrnemo za mizo. Na mizi sta bila postavljena še dodatna 2 metra tekile, to noč bo nekdo obležal in ta nekdo sem definitivno jaz.
Mark 'Evo, punce. Vse pripravljeno. Kdo bo začel?'
Adam 'Bom jaz.'
Adam zavrti flašo in ustavi se na Peggy.
Adam 'Resnica ali izziv?
Peggy 'Resnica.'
Adam 'Ali si samska?'
U, madona, fant je pa kar direkten.
Peggy 'Sem.'
Adamu so se kar zasvetlikale oči, ko je rekla, da je samska, mislim da iz tega še nekaj bo. Časa je več kot dovolj.
Naslednja vrti Peggy in se ustavi na Marku.
Peggy 'Mark, izziv ali resnica?'
Mark 'Resnica.'
Peggy 'Koliko punc si že imel?'
Mark 'Resnih ali neresynih?'
Peggy 'Oboje.'
Mark 'Torej, 5 nesresnih in nobene resne.'
Adam 'Hja, s tabo ne more bit nobena resna, ampak pustimo se presenetit, haha.'
Videla sem, da je Sophie malo čudno pogledala, ker se je videlo, da ji je Mark všeč, ampak imam zaenkrat dober občutek glede njiju. Pustimo se presenetit.
Mark je zavrtil flašo in ustavila se je pri Sophie.
Mark 'Resnica ali...'
Še dokončal ni stavka, kdo je Sophie kar izstrelila, da želi resnico. Tipično za njo, na eno roko lahko preštejem, koliko izzivov je naredila pri tej igri.
Mark 'Kakšen je tvoj idealen moški oz. kakšen mora biti tvoj partner.'
No, pa smo tam... Sophie ima res ogromne zahteve glede fantom in močno sem upala, da bo pila ali pa vsaj manj povedala od zahtev, ker drugače odpade 90% moških na svetu. Pogledala me je in samo z roko sem ji nakazala naj ne pove vsega.
Sophie 'Okej, mora biti prizemljen, ne sme preveč piti, okej takole, da je priložnost ja, drugače ne, mora se mi posvetit, ampak hkrati mi mora dati tudi prostor in pa da je vsaj malo vodljiv.'
Uf, tiste glavne je povedala, ampak čakala sem Markov odgovor in moram priznat, da me je malo kar presenetil.
Mark 'No, takega imaš pred sabo, edino čisto vodljiv nisem, tako da bi v vezi znala biti kakšna turbolenca med nama.'
Adam 'Stari, nobene resne še nisi imel pa se takole prodajaš na trgu, haha.'
Vsi planemo v smeh, pogledam Christiana, ki ves čas strmi vame, bilo je že kar malo strašno, moram priznat.
Mark 'Hvala stari, tiho bodi, haha!'
Sophie 'No, tudi če je malo turbolence nič hudega, ampak res je ne sme biti preveč.'
Uf, to pa drži pri njej, čim ni vsaj 70% po njeno je močna turbolenca, haha, ampak to je Sophie, naš trmast levček. Sophie je zavrtila flašo in ustavila se je pri Christianu, prav me je zanimalo, kaj bo izbral.
Sophie 'Resnica ali izziv.'
Christian 'Izziv.'
Sophie 'Spij 4 tekile, eno za drugo.'
Pogleda me in mi pomežikne, v tistem trenutku res nisem vedela na kaj nakazuje, ampak Christian je brez problema spil vse 4 tekile.
Mark 'Uf, pri njej se gre pa zares. Stari, boljše bi bilo, da bi izziv zavrnil, bi manj spil.'
Vsi padejo v smeh. Christian je 2 tekili brez problema spil, pri tretji in četrti ga je pa že malo matralo, ker tekila kar močno zapeče, ko gre po grlu. Ko je izziv opravil, je vzel flašo in jo zavrtil, spet je gledal mene, kot da je želel, da se flaša obrne pri meni, a se ni. Ustavila se je pri Peggy.
Christian 'Resnica ali izziv?'
Peggy 'Izziv.'
Christian 'Pojdi do DJ-ja, vzemi mikrofon in zakriči I love Slovenia.'
Peggy kot Peggy je seveda izziv sprejela, ona res rada opravlja izzive. Do DJ-ja je dobesedno tekla, bila je že na robu bazena, da bi kmalu padla notri, a je nekako vse skupaj zvozila. Vzela je mikrofon in zavpila 'I love Slovenia!', vsi so zavriskali, dvignili kozarce in nazdravili. Pritekla je nazaj in se spotaknila, tako da je na koncu padla na Adama.
Peggy 'Hola papi.'
Zasmejali smo se, s Sophie sva se pogledali, ker sva vedele, koliko je ura, da se Peggy takole pogovarja.
Adam 'Hitro zavrti flašo, da vidimo, če pride na Lally.'
Močno sem upala, da se me bo flaša izognila, a tokrat ni bila na moji strani.
Peggy 'Resnica ali izziv?'
Malo sem razmišljala, kaj bi rekla, resnice po eni strani ne bi, ker bi verjetno mogla piti, ampak, če izberem izziv pa zna Peggy dati isti izziv kot ga je dobil Christian. Kot strela z jasnega rečem, da izberem izziv. Joj, kaj mi je bilo, sigurno bom obžalovala.
Peggy 'Izzivam te, da nekoga poljubiš na usta v teji skupini.'
Jaz 'Kogarkoli?'
Peggy 'Ja.'
Tukaj res nisem imela kaj razmišljat, Sophie sem prijela za glavo in ji dala ljupčka na usta, to je bilo res tako ekspresno, da pomoje še videli niso. Pogledam jih, Sophie se seveda smeje, ker to sva bili že nekaj časa dogovorjeni, če bo kdaj taka situacija, da se midve poljubiva, če seveda ni nobenega pametnega zraven.
Mark 'O, na tole pa pijemo.'
In res vzamemo tekilo in jo hitro spijemo. Še naprej smo se igrali flašo resnice, ampak hvalabogu ni več pokazala name.
Komentarji
Objavite komentar