3. Del
Zavrtila sem flašo in pokazala je na Sophie.
Jaz 'Resnica ali izziv?'
Sophie 'Resnica'
Peggy 'Pa ne že spet ta tvoja resnica'
Vse pademo v smeh.
Jaz 'Če bi dobila naslednjo rundo izziv, ali ga bi sigurno opravila?'
Sophie 'Resnica'
Peggy 'Pa ne že spet ta tvoja resnica'
Vse pademo v smeh.
Jaz 'Če bi dobila naslednjo rundo izziv, ali ga bi sigurno opravila?'
Sophie 'Zdaj sem pa že toliko spila, da bi brez problema opravila kakršenkoli izziv'
Peggy seveda ni mogla ostati tiho.
Peggy 'Zakaj pa že zdaj nisi izbrala izziva, če si že dovolj spila?'
Sophie
se samo zasmeji in naredi požirek koktejla.Peggy jo pogleda s tistim
nagajivim pogledom 'Boš že videla.' Vse se zasmejimo in vrtela je
Sophie, flaša je prišla na Peggy.
Sophie 'Resnica ali izziv?'
Peggy 'Izziv, kaj sploh sprašuješ?'
Sophie 'Tale koktejl spij na eks.'
Jaz sem debelo pogledala, ker je Peggy imela 3dl svežega koktejla in nisem verjela, da bo to nardila.
Peggy 'Nič lažjega!'
Peggy prime kozarec in po slamici v 15 sekunsah spije koktejl. Sedaj je vrtila Peggy in flaša je pokazala na Sophie.
Peggy 'Resnica ali izziv? Oziroma sploh ne odgovori, ker je avtomatsko izziv, ker si prej rekla, da si dovolj spila.'
Sophie 'Okej!'
S Peggy se pogledava in na uho ji šepnem, kakšen izziv naj da Sophie.
Peggy 'Sophie, tam za šankom je fant, izzivam te, da greš do njega in ga zapelješ ter pridobiš njegovo telefonsko.'
Sophie je postala rdeča, popila še preostanek koltejla in šla do fanta. Ta izziv sem dala zato, ker sem videla, da jo že cel večer gleda pa mu naredimo uslugo, da ona pristopi do njega, čeprav vem, da bi jih zdaj slišala od Sophie, ker ona pravi, da ne bo za fanti letala, no ja, tokrat bo drugače.
Jaz 'Ne vem kaj bi rekla, a ji bo uspelo ali ne. Volje je ravno prave, da si upa to naredit.'
Peggy 'Staviva za eno rundo?'
S
Peggy si dava roke in sekava. Sophie je prišla do fanta, se mu
predstavila, nekaj mu šepnila na uho potem pa ga še lepo gledala. Nekaj
sta govorila, a zaradi glasne glasbe s Peggy nisva slišali popolnoma
nič.
Peggy 'Kako bo dobila telefonsko, če je tukaj pustila telefon?'
Jaz 'Mislim, da bo fant šel na old school in ji napisal na roko ali listek.'
In kot sem predvidela ji je v roke dal listek. Za konec jo je še poljubil na lica. S Peggy sva obstale z odprtimi ustmi.
Ko je prišla nazaj je rekla:
Sophie 'Sem vama rekla, da bom vse nardila.'
In pred naju vrže listek s telefonsko.
Sophie 'Mimogrede, iz Slovenije je.'
Peggy 'Tako hud in iz Slovenije? Ni šans, sigurno se ti je zlagal!'
Sophie 'Ne ni, skoraj mi je osebno pokazal, ker mu niti sama nisem verjela.' In se zasmeje.
Jaz 'In? Te je povabil na pijačo?'
Sophie
'Ja, je želel, da že zdaj eno spijem pa sem rekla, da ne morem, ker sem
z vama. Vaju je pogledal in ravno v tistem sta imeli usta do tal.' Vse
tri pademo v smeh
Sophie 'Pa mimogrede, ima še 2 prijatelja, so skupaj na dopustu.'
Peggy 'Sta huda?'
Sophie 'Nisem ju videla, ker sta šla ravno na plesišče.'
Jaz 'Kako mu je sploh ime?'
Sophie 'Mark.'
Peggy 'S k ali s C?'
Sophie 'Mislim, da s k.' in se zasmeje, ker še sama ni vedela.
Peggy 'Če bi bil s C, bi rekla, da si Marqueza dobila.'
Sophie 'Haha, še v sanjah ne. Drugače prijeten fant, me zanima, kakšen je, ko se sprosti.'
Jaz 'Mislim, da boš to izvedela na naslednji pijači.'
Peggy 'Kdaj sta pa sploh dogovorjena?'
Sophie 'Rekel je, da jutri, da bi šli mogoče skupaj h glavnemu odru, ker je jutri Martin Garrix in baje naredi žurko.'
Peggy 'Jaz sem za!'
Jaz 'Peggy, kdaj pa ti nisi za žurko?'
Peggy 'Ooo, zmeraj, samo da so...'
S Sophie jo prekineva.
Obe 'KAMIKAZE!'
Peggy 'Točno to ja.'
Naročimo še zadnjo rundo in malo klepetamo. Ko smo popile, smo vstale in Sophie pogleda proti šanku.
Sophie 'Kaj ni tisto Christian?'
Jaz pogledam, ampak so mi koktejli tako stopili v glavo, da je bilo vse megleno.
Jaz 'Po pravici ga ne vidim, ker je vse megleno.' in se zasmejim.
Sophie me pogleda in me prime pod roko, da sva ena drugo držali, ko smo hodile proti sobi. Ko pridemo v dvigalo, Peggy vpraša:
Peggy 'Mi lahko prosim razložita kdo je Christian, ker ga že od letališča omenjata.'
S Sophie se spogledava.
Sophie 'Od Lally bivši sodelavec.'
Peggy 'In? Naprej...'
Sophie 'In parkrat ga je sanjala.'
Jaz 'Samo 1x.'
Peggy 'Opa, opa, so bile vroče sanje?'
Obe s Sophie padeva v smeh, ker sva vedele, koliko je ura, ko Peggy tako začne govorit. Vse 3 se primemo pod roke in gremo v sobo. Ko smo prišle v sobo, smo šle ena za drugo pod tuš. Najprej sem šla jaz, potem Sophie in Peggy je šla zadnja. Jaz sem ovita v plašču odšla na balkon in gledala na glavni oder. Za mano je prišla Sophie in mi v roko podala šalčko polno čokoladic. Ne morete verjeti, kako je v tistem trenutku pasala čokolada.
Sophie 'Kaj te muči?'
Jaz 'Ah, nič.'
Sophie 'Poglej me.'
Pogledam jo.
Sophie 'Dobro veš, da vem, kdaj lažeš.'
Res je, hudiča, pozna me bolje kot jaz sama sebe.
Jaz 'Še sama ne vem, kaj je...'
Sophie 'Po glavi ti gre Christian...'
Jaz se samo zasmejem in ji potrdilno pokimam.
Sophie 'Lej, mogoče je pa res tukaj pa se srečamo, mogoče pa ni, prepusti se.'
Zasmejim se in jem naprej čokolado. Nekaj časa sva se še pogovarjali potem pa sva šli spat. Ko sva prišli v sobo, sva videli Peggy, kako spi kot top.
Močno sem upala, da bom lahko tudi jaz tako hitro zaspala in da mi ne bodo misli švigale sem in tja. Nekaj časa nisem bila uspešna, potem pa sem končno zaspala.
Komentarji
Objavite komentar